Turaç Berkay feat. Belma Şahin “İki Cihan”

Türk Pop Müzik dünyasının son yıllardaki en başarılı aranjörlerinden Turaç Berkay, ilk single çalışması “İki Cihan”a Belma Şahin ile imza attı.

Daha önce Hande Yener “Ya Ya Ya”, “Haberi Var Mı?”, “Kış Kış”; Demet Akalın “50 Cevapsız Arama”, “Kaybedenler Kulübü”; Berksan “Onlar Bilmez”, “Duman”; Emre Kaya “Yapboz”, “Esaret”, “Dın Dın”, “Apayrı” ve Beyza Durmaz “Olan Var Olmayan Var” şarkılarının aranjörlüğünü üstlenen Turaç Berkay bu kez sözleri Berksan’a müziği Turaç ve Berksan’a ait olan “İki Cihan” isimli çalışmada Belma Şahin ile biraraya geldi. Klibin yönetmeni ise Murat Joker.

Turaç Berkay bu projede Belma Şahin’in vokalinin şarkıyı daha da güçlendirdiğini düşündüğü için beraber çalıştıklarını söyledi. TMDK temel bilimler mezunu olan Belma Şahin, uzun yıllar Metin Arolat’a sahnede vokallik yaptı. Oyunculuk üzerine de birçok projede yer alan Belma Şahin, 2012 senesinde sözleşmeli olarak İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda Kenan Işık’ın sahneye koyduğu Antigone ve Cimri isimli tiyatro oyununda görev aldı.