Ümit Sönmez “Yanına Kalmasın”

Ümit Sönmez “Yanına Kalmasın” isimli yeni çalışmasını tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluşturdu.

İskenderun doğumlu olan sanatçı Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü mezunu. Uzun yıllar kariyerine müzik öğretmeni olarak devam eden Ümit Sönmez ilk teklisinde olduğu gibi ikincisinde de yine Sez Müzik Prodüksiyon etiketiyle sevenlerine şahane bir selam verdi.

Sözü Sezgi Erciyas ve müziği Tarık İster imzası taşıyan “Yanına Kalmasın” adeta müzik sektörünün en iyilerini bir araya getirdi. Düzenlemede Osman Çetin ismi bizi karşılarken eserin mastering’inde Emre Kıral var.

Karaburun Sahili’nde çekilen açık alan çekimleri kadar kapalı alan çekimleri ile göz kamaştıran klibin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Emrah Özbilen var. Genç sanatçı Ümit Sönmez’e klipte Rus güzel Sofia Sukhorukova eşlik etti.

Kendisini bu eser ile tamamiyle ifade ettiğini düşünen Ümit Sönmez ilk teklisine gösterilen ulusal ve yerel basındaki ilgiye de tekrar teşekkür ederken takip listelerinde ilk 40’a giren ilk teklisini unutturup “Yanına Kalmasın” ile listeleri zorlayacaklarının sinyalini hem kendi değişimi hem de ön planda ve geri planda çalışan tüm ekip arkadaşlarının başarısı ile olacağından emin.