Yaprak Çamlıca “Hoşçakal”

Emre Aydın ve Kolpa ile yaptığı düetlerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran, tek yayınladığı şarkılarıyla da yerini sağlamlaştıran Yaprak Çamlıca, yepyeni single’ı ile müzikal yolculuğuna devam ediyor. Söz ve müziği Yaprak Çamlıca’ya, düzenlemesi Emre Barut’a ait “Hoşçakal” dijital müzik platformlarında yerini aldı!

Yeni şarkı ile yeni heyecanlara ve başarılara yelken açmaya hazırlanan Yaprak Çamlıca, müzikal olarakta kendini her seferinde yeniliyor.

“Hoşçakal”ın video klibi Ankara’da terk edilmiş eski bir evde Mustafa Soyer yönetmenliğinde çekildi.

“Hoşçakal hem çok iyi bildiğim hem de hiç bilmediğim bir sessizlik gibi. Kaçtığım bir kelime belki de. Kendimden bir parça bildiğim her ne varsa sıkı sıkıya bağlanmış bir insan olarak veda etmek hep zor olmuştur. İncinsem de… İçimde dost mu düşman mı olduğunu bilmediğim biri sanki hep ‘vazgeçme, gitmesine izin verme’ diye fısıldar durur kalbime. Belki de beni bu şarkıyı yapmaya iten, vedalaşmakla ilgili karanlık noktalarımdır. Gitmesini izleyemediğim için kalmasını dilediğim şeylerin yorduğu kalbimdir… Hoşçakal diyememenin verdiği ağır yüktür. Kim bilir belki de bu şarkıyla içimdeki ‘hoşçakal kapısı’ aralanmıştır. Hoşçakal diyerek, belki de ilk kez kendimi seçmişimdir…”