Yıldızlar 2 – 16 Eylül’de Harbiye Açıkhava’da!

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda efsane konserlerin ev sahibi Atlantis Yapım’ın organize ettiği “Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri” 2 Eylül’de başlıyor!

Sahnesinde yerli ve yabancı starların konserlerine ev sahipliği yapan İstanbul’un en önemli konser alanı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda efsane konserlerin ev sahibi Atlantis Yapım bu yıl da 2 – 16 Eylül tarihleri arasında “Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri” serisinde yine her yıl olduğu gibi müziğin dev isimlerini ağırlayacak.

“Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri” serisinde Athena, Berkay, Duman, Erkan Oğur & İsmail Hakkı Demircioğlu, Mabel Matiz, maNga, Melike Şahin, MFÖ, Selda Bağcan, Sertab Erener, Yıldız Tilbe ve Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi yıldız isimleri müzikseverlerle buluşturacak.

Özel repertuarların ve sürpriz sahne şovlarının yer alacağı “Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri” biletleri biletix.com, bubilet.com.tr ve iticket.com.tr ‘de satışa sunuldu.

İlk gecenin biletleri tükendi!

Bu yıl Atlantis Yapım Harbiye Açık Hava Konserleri serisinde 2 Eylül ve 6 Eylül tarihlerinde iki ayrı konser verecek olan, solo kariyerinin başlangıcından beri güçlü sesi ve yalın ama vurucu sözleriyle dikkat çeken Melike Şahin’in 2 Eylül ilk konseri biletleri satışa çıkışının birinci haftasında tükendi.

Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri:

2 Eylül Cuma – Melike Şahin
3 Eylül Cumartesi – Sertab Erener
4 Eylül Pazar – Berkay
5 Eylül Pazartesi – Yıldız Tilbe
6 Eylül Salı – Melike Şahin
7 Eylül Çarşamba – maNga
8 Eylül Perşembe – Mabel Matiz
9 Eylül Cuma – Athena
10 Eylül Cumartesi – Yüzyüzeyken Konuşuruz
11 Eylül Pazar – Duman
12 Eylül Pazartesi – MFÖ
13 Eylül Salı – Erkan Oğur & İsmail Hakkı Demircioğlu
14 Eylül Çarşamba – Selda Bağcan
15 Eylül Perşembe – Adamlar
16 Eylül Cuma – Kenan Doğulu