Atiye’den samimi açıklamalar!

Atiye geçtiğimiz akşam Girne Rocks Otel’de sahne aldı. Renkli sahne kostümü ve güzelliği ile göz kamaştıran Atiye, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. “Rutin olarak her sahneden önce yaptığım gibi limon, zencefil ve baldan oluşan bitki çayımı içtim.” diyen Atiye, “Sahneye çıkmadan önce nazar duası okurum.” dedi.

“Müziği kategorize etmiyorum”

“Arabesk müzikle aranız nasıl?” sorusuna başarılı sanatçı, “Ben müziği kategorize etmiyorum. Kaliteyi ve sanatı barındıran her tür müziği seviyorum ve onlara saygı duyuyorum. Önümüzdeki aylarda İbrahim Erkal’ın Hürmet isimli tribute albümü ile Selami Şahin projelerinde söylediğim şarkılarda yer alacağım” dedi.

“4 kedim 1 köpeğim var”

Hayvanları çok sevdiğini belirten Atiye, “Benim için çok değerliler. Küçüklüğümden beri besliyorum mümkün olduğunca korumaya çalışıyorum. Bizim 4 kedimiz ve 1 köpeğimiz var. Daha fazla hayvana bakmak istiyoruz ama şimdilik böyle.” dedi.

“İkinci çocuğu istiyorum”

2019 yılında kızı Ferah Feza’yı kucağına alan Atiye, “İkinci çocuğu düşünüyor musunuz? Kız mı erkek mi olsun isterdiniz?” sorusunu, “Evet çok isterim. Cinsiyeti fark etmez, yeter ki sağlıklı olsun.” diyerek yanıtladı.

Basın mensuplarının sorularını cevapladıktan sonra Kıbrıs Rocks otelde sahneye çıkan Atiye, son albümünün hiti “Dalgana Bak”la açtığı konserde “Budur”, “Salla”, “Aşkistan”, “Ya Habibi”, “Soygun Var” gibi şarkılarıyla yüksek tempolu gecenin fitilini ateşleyerek, iki saat boyunca aralıksız güçlü bir performans sergiledi.