Bendeniz “Benden İzler 16 Hits Remix”

Bendeniz yeni prodüksiyonu “Benden İzler 16 Hits Remix” ile dinleyicisiyle buluşuyor. Seyhan Müzik etiketi ile raflarda yerini alacak çalışmada 16 şarkı bulunuyor.

Müzikal kariyerinde her biri mihenk taşı olan şarkıları yeniden farklı bir formda müzikseverlerin beğenisine sunan sanatçı, “Benden İzler” ile hem bu şarkıları hayatının fon müziği yapmış dinleyicileri mutlu etmek hem de yeni jenerasyonu yakalamayı planlıyor.

Seyhan Müzik etiketi ile müzik marketlere sunulan çalışmada Bendeniz; Murat Uncuoğlu, Ayhan Sayıner, Suat Aydoğan, Barış Büyük, Soner Kıvanç gibi yeni jenerasyonun önde gelen isimleriyle birlikte çalıştı. Kendisini dinleyici ile 18 yıl önce ilk kez buluşturan “Ya Sen Ya Hiç”ten, geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz önemli söz yazarlarımızdan Aysel Gürel’le birlikte hazırladıkları ve o döneme damgasını vuran “Kırmızı Biber”e kadar çok sayıda önemli şarkının yer aldığı albümde, Bendeniz’in önceki albümü “Olsun”da bulunan “Ne Yıldızlar Söndü” , “Ay Işığım”, “Rahat Uyuyamıyorum” şarkıları da bambaşka versiyonlarla “Benden İzler”e renk katıyor…

Bugüne kadar iddiasını, sözleriyle değil müzikal kariyerinde sergilediği sağlam duruş ile ifade eden Bendeniz, “Benden İzler” ile geride bıraktığı 18 yılda neler yaptığını gösteriyor ve sevenlerine yepyeni şarkılardan oluşan ve sürprizle dolu albümü için “Kışı bekleyin” diyor.