Berksan feat. Hande Yener “Haberi Var mı?”

Berksan ve Hande Yener yine keyifli, enerji dolu bir şarkıyla dinleyicilerle buluşuyor. Bestesi Talib Kuliev, sözleri Berksan, aranjesi Turaç Berkay Özer imzası taşıyan “Haberi Var Mı” şarkısı müzik dünyasında yine fark yaratacak.

Şarkıyı ilk kez 25 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde 5.000 kişi önünde söyleyen ikili dinleyicilerden tam not aldı. Konserden sonra sosyal medyada paylaşım çılgınlığı yaşandı.

Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkacak olan ve 5 şarkıdan oluşan “Haberi Var Mı” maxi single’ı 2 Eylül Salı gününden itibaren müzik marketlerdeki yerini alacak. Maxi single’daki bütün düzenlemeler son zamanların başarılı isimlerinden Turaç Berkay Özer imzası taşıyor.

“Ya Ya Ya Ya” ile başlayıp, “Biri Var” ile devam eden ve Hande Yener’in “Mükemmel” albümünde yer alan birbirinden değerli şarkıları ile müzik piyasasına damga vuran Berksan, bu birlikteliği kendi maxi single’ına taşıdı ve ortaya son zamanların en iddialı şarkısı çıktı. Yaptıkları sürpriz düet ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan ikili “Haberi Var Mı?” ile dinleyenlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

Haberi Var Mı? (Feat. Hande Yener)
Söz: Berksan Müzik: Talib Kuliev
Duman
Söz: Berksan Müzik: Turaç Berkay Özer
Çata Çat
Söz: Güzide Seda Orcan Müzik: Turaç Berkay Özer
Çözemedin
Söz: Aysel Gürel Müzik: Turaç Berkay Özer
Oh Oh
Söz – Müzik: Berksan