Beste Aksu “Sen Uyurken”

Müzik dünyasına güçlü sesi ve güzel enerjisiyle merhaba diyen Beste Aksu, müzikseverlerin karşısına “Sen Uyurken” ile çıkıyor!

Yıllardır sahne deneyimi kazandıktan sonra artık sevenleriyle radyo ve televizyon kanallarında buluşmak istediğini her fırsatta dile getiren Aksu, söz ve müziği kendisine ait olan enerjisi yüksek, bir o kadar duygu dolu “Sen Uyurken” şarkısının heyecanını yaşıyor.

Beste Aksu söz ve müziği kendisine ait olan şarkısını anlatırken şunları söyledi: “Herkes kendini kendi gibi sevecek birini ister hayatında. İnsan kendine kıyamaz, dolayısıyla kendi gibi bana da kıyamayacak birinin hayaliyle yazılmış bir şarkı aslında. Aynı zamanda insanların geceleri çocuklarının üzerini örtmesi gibi o kadar benimsemiş, sevmiş bir kadının arkasını dönüp giden bir adama dön çağrısı da Sen Uyurken.”

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının Genel koordinatörlüğünde Selim Seven, dağıtım ve dijital pazarlamada sounderland bulunurken, klibin yönetmen koltuğunda Buğra Karaçam oturuyor. Şarkının düzenlemesi, mix ve mastering Murat Yılmaz imzalı.