Burak Kut “Olduğu Kadar Olmadı Kader”

Güçlü sesiyle yorumladığı “Benimle Oynama”, “Bebeğim”, “Tahtalara Vur”, “Sevgi Hırsızı”, “Yaşandı Bitti Saygısızca”, “Komple”, “Ben Yokum”, “Nerelere Gideceğim” gibi pek çok unutulmaz şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Burak Kut, yeni single albümü “Olduğu Kadar Olmadı Kader” ile müzik listelerine zirveden giriş yapmaya hazırlanıyor.

Yaptığı şarkılar ile müzik sektörüne daima yeni bir soluk kazandırmayı başaran ve hayranlarına yeni müziklerle hitap eden Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Burak Kut; sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı “Olduğu Kadar Olmadı Kader” ile dönüyor! Düzenlemesi Okay Barış imzası taşıyan şarkı, Avrupa Müzik etiketiyle sadece dijital ortamda satışa sunuldu.

Yeni şarkısı “Olduğu Kadar Olmadı Kaderi” sadece dijital ortamda yasal dinleme platformlarında satışa sunan Burak Kut bu kararını şu cümlelerle açıklıyor: “Artık hayat dijital ortamda.. Yeni şarkım da inanıyorum ki internetin gücüyle yerini bulacak. Ben de dijital dünyada elimden geldiğince paylaşımlarda bulunuyorum. Twitterda burakkutonline, instagramda burakkutofficial, Facebookta burakkutofficial adreslerinden sevenlerimle irtibat halindeyim. Eskiden yüz binlerce insan bana ulaşmaya çalışırdı, onlara cevap vermek mümkün olmuyordu. Şimdi bir tıkla cevap verebilmek çok güzel. Keşke o zamanlarda da olsaydı. Ben ne kadar uzakta kalsam da o kadar güzel şeyler görüyorum ki internet marifetiyle… Bugüne kadar o masum sevgilerini benden esirgemeyen, bana ilk aşkımdın diyen canlarıma, ailelere beni hayatlarına soktukları için çok teşekkür ederim”