Cornetto aşkı dünyaya “Yalın”la anlatıyor!

Yalın ve gençlerin vazgeçilmezi Cornetto’nun başarısı Türkiye sınırlarını aştı. Üç yıldır Cornetto için yazdığı aşk şarkılarıyla yaz aylarına damgasını vuran Yalın’ı şimdi bütün dünya dinliyor.

Cornetto bu yıl, dünyanın farklı ülkelerindeki gençlere Yalın tarafından yorumlanan “King For One Day” adlı şarkıyla ulaşıyor. Arjantin’den Venezüella’ya toplam 34 ülkede yayınlanan şarkı, gençler tarafından büyük beğeni topladı…

Son üç yıldır Cornetto için yazıp seslendirdiği “Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda”, “Yeniden”, “Aşk Diye” ve son olarak “Benimki” şarkılarıyla kalplerde “Aşkın Sesi” olarak yer edinen Yalın’ı artık tüm dünya dinliyor. Dünyanın farklı ülkelerindeki gençlere ulaşmak için yazılan “King For One Day” şarkısı ünlü sanatçı Yalın tarafından seslendiriliyor. Cornetto’nun global iletişimi için hazırlanan, “Aşkta Cesur Olan Kazanır” temasını konu alan ve İngilizce sözlere sahip olan şarkıyla Cornetto, Yalın’la Türkiye’den sonra dünyanın müzik listelerine de damgasını vurmaya aday görünüyor. Yalın’ın kendine has müzik tarzıyla yeniden yorumladığı şarkı, YouTube, iTunes, Spotify gibi birçok kanaldan dünya gençliğine sunuluyor.

Yayınlandıktan sonra kısa süre içinde Arjantin’den Venezüella’ya tüm dünyadaki gençlerin dikkatini çekmeyi başaran şarkı, Cornetto Türkiye YouTube ve Facebook sayfalarından da dinlenebiliyor.