Dedublüman’ın yeni şarkısı “Bir İhtimal Halim”

“Gamzedeyim Deva Bulmam”, “Çözemezsin” ve “Sakladığın Bir Şeyler Var” gibi şarkılarıyla müzik listelerinde hızla yükselen alternatif rock grubu Dedublüman, “Bir İhtimal Halim” adlı yepyeni şarkısıyla yayında!

Şarkının sözü grubun vokalisti ve gitaristi olan Mustafa Yavuz’a, müziği ise Mustafa Yavuz ile udî ve kemanist Besim Talı’ya ait. Dedublüman ile özdeşleşen enstrüman diyebileceğimiz klarnet ise Çağrı Çelik tarafından çalındı. Akustik gitar performansı Hazar Altın’a aitken bas gitarda Kıvanç Kumlu, davulda Kurthan Sarpkaya yer alıyor. Şarkının mix & mastering’ini ise Mustafa Yavuz ve Teoman Alpsakarya üstlendi. Yönetmenliğini Emre Er’in üstlendiği video klip şarkı ile eş zamanlı olarak izleyici ile buluştu.

“Bir İhtimal Halim”, özünde pek çok şarkı gibi aşk acısı temasını işlese de kullanılan tasvirler itibarıyla tükenmişlik hissini, yaşanan acının yoğunluğunu kelimelere dahi dökememe halini ve en nihayetinde karşı konulmaz yok olup gitme duygusunu dinleyicisine derinden hissettiriyor.