Ece Pulaş “Terazi”

Birçok ünlü sanatçının ekonomi danışmanlığını yapan, ekonomi sektörünün tanınan yüzü Ece Pulaş, sayısı 300’ü aşan söz ve bestelerinden biri olan “Terazi” isimli şarkısıyla müzik dünyasına merhaba diyor.

Ece Pulaş; “İçinde üretim olan her şeye aşığım. Mesleğim insanlara para kazandırmak ve bunu da aşkla yapmasaydım, kimseye para kazandıramazdım. Hayatım boyunca ağlayamadım, ağlamam gerektiği anlarda şarkı sözleri yazarak ve besteleyerek kendimi tedavi ettim. Şimdi mahzenimi herkesle paylaşma zamanı geldi, umarım herkese dokunur” diyor.

Ece Pulaş müzik eğitimi almamasına rağmen, gitar ve keman çalabilmesini ailesinden gelen genetiğine ve müziğe olan aşkına bağlıyor.

Aranjörlüğünü Eflatun’un yaptığı şarkının klibi de Eflatun yönetmenliğinde Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekildi. Çekimler kalabalık bir cast ve prodüksiyon ekibi ile çekilip yaklaşık 13 saat sürdü. Klip, sonundaki çocukluk aşkı ile karşılaşma konusu dışında Ece Pulaş’ın gerçek hayatından kesitler barındırıyor. “Terazi” şarkısı Arpej Yapım etiketiyle tüm dijital ve sosyal platformlardaki yerini aldı.