Erbey’den yeni tekli “Karalım”

Erbey yeni teklisi “Karalım”ı Believe Music etiketiyle dijital platformlarda, video klibiyle birlikte yayımladı. “Karalım” unutamadığımız, hafızamızın bir yerinde kalmış eski anıların, içimizde bıraktığı farklı duyguları anlatıyor.

Söz ve müziği Erbey’e, düzenlemesi Lüftü Bayülken’e ait Karalım, 4 yıl verilen müzikal aranın ilk ürünü. Karalım giden sevgilinin ardından duyulan özlemin ve hatıraların dile getirildiği duygusal bir şarkı. Şarkının düzenlemesi Erbey’in tarzında ve güncel soundlar ile desteklendi.

Şarkının video klibi soğuk ve yağmurlu bir sonbahar günü Çatalca’da ve Kilyos’ta çekildi. 10 saat süren video klip çekimlerin dış planları havanın aşırı soğuk olmasına rağmen geç saatlere kadar devam etti. Set sonunda Erbey, soğuktan dolayı iki gün hasta yattı.

Esas sürpriz Haziran’daki albüm!

İki ayda bir şarkı yayınlamak üzere takvim oluşturan Erbey, esas sürprizini Haziran ayına sakladı. Günümüzdeki hıza ayak uydurmak için tekli şarkılarını yayınlamaya devam edeceğini söyleyen Erbey, uzun zamandır üstünde farklı müzisyenlerle çalıştığı albümü içinde stüdyoda çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Profesyonel kariyerinin 25. yılına özel hazırladığı bu albümde farkı güç birliktelikleri ile oluşturuldu. Erbey kendi soundunu ve şarkı söylemedeki yorum farkını da bu albümde bir kez daha ortaya koyacak.

Erbey – Karalım

Bu gün benim için heryer, dört duvar
Sen olmazsan yaşamak neye yarar

Gittin gideli gözlerim kapalı
Bir rüya sanki yüreğim yaralı
Uzun zaman oldu açtın sen arayı
Dön gel artık gözleri karalım ahh

Günler artık zor geçiyor mevsim sonbahar
Kışın güneş yazın yağmur olsan ne yazar