Fatih Erkoç’un 14. solo albümü “Aşk Sadece”

Türk Pop ve Caz Müziği’nin güçlü yorumcu ve bestecisi Fatih Erkoç’un “Aşk Sadece” isimli 14. solo albümü, Nisan ayında müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor. Fatih Erkoç’a ait 8 eserin yer aldığı albümde, Türkiye’nin en iyi söz yazarı ve bestecilerinin de eserlerine yer verildi.

“Aşk Sadece” isimli albümde İlhan Şeşen’e ait “Yangınlar” ve “Sen Benim Şarkılarımsın” isimli iki parçasının yanı sıra sözleri Şeydağ Tatlı Kazan’a, bestesi Fettah Can’a ve düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait “Mor Salkım Dalları” isimli şarkı da yer alıyor.

Albümde yer alan ve kayıtları Ömer Göksel tarafından yapılan “Gözlerim Açık Gider” parçasında Erkoç’a, piyanoda Gülden Teztel, “Hatıralar Ölmüyor” parçasında ise Türkiye’nin en iyi gitar virtüözlerinden biri olan Erdem Sökmen eşlik etti.

13 şarkının yer aldığı albümde ayrıca, “Bir Şans Daha’ adlı parçada sanatçı, yeğeni Serra Erkoç’la düet yaptı.

Okuma kayıtları Bursa’da bulunan Fatih Erkoç Sanat Akademi stüdyosunda yapılan albümün, düzenlemeleri, mix ve mastering’i Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Albümün ilk video klibi de geçtiğimiz günlerde Bodrum’da Şafak Karaman yönetmeliğinde söz ve müziği Fatih Erkoç’a, düzenlemesi Tarık Ceran’a ait “Diyemem” adlı parçaya çekildi.