Ferhat Göçer “Parça Parça”

Geçtiğimiz yıl birbirinden güzel hit şarkılara imza atan Ferhat Göçer 2024 yılına da çok hızlı girdi. Ayda bir yeni şarkı yayınlama kararı alan Ferhat Göçer, bu sayede hem sürekli üretmekten hem de sevenleriyle sürekli iletişim halinde olmaktan çok mutlu.

Söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı “Parça Parça” bu sene yalnızların ve terk edilmişlerin şarkısı olacak. Ferhat Göçer yeni şarkısı için, “Girdiği her ilişkiden büyük yaralar ve yükler alarak yalnız yola koyulmak, hayat denen bu sürgün ve savaş yerinde tek başına mücadele etmek zorunda kalanların şarkısı olacak” diyor.

Artık klipleri için yeni arayışlar peşinde olan Ferhat Göçer, “Parça Parça” için ekibine kendini yapay zeka programlarına adamış genç yetenekler kattı. Son teknolojiden yararlanılarak hazırlanmış yeni klibini Onur Elmas çekti. Klibin yapay zeka direktörlüğünü ise Kerem Emre Kopuz üstlendi ve klip tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Şubat ayına girerken önce yalnızlar için Parça Parça’yı sunan Ferhat Göçer, Sevgililer Gününe özel ise “Sevgi” adlı yepyeni şarkısını yayınlayacak.

Ferhat Göçer – Parça Parça

Ben alıştım bu sonlara
Koyuldum uzun yollara
Öldürüp öyle gittin ya
Bu şehir büründü karanlıklara

Yıktın üstüme dağları
Aldın ahımı günahımı
Basit çizgiler değil bunlar
Her birinde yokluğun var

Üzülme geçer sancılar diye
Kendime yalan söyledim
Ne yapsam olmuyor canım
Dibe vurdukça sendeyim

Parça parça öldürüp öyle gittin ya
Sende başka kimim vardı bu savaşta
Her akşamda çıkmak zordu sabahlara
Şimdi sen çok uzaklarda
Ben öldürdüğün yerdeyim

Söz: Ferhat Göçer
Müzik: Ferhat Göçer