Ferhat Göçer’den “Sabahattin Ali Şarkıları”

Her biri kendi dönemlerine damgasını vurmuş ölümsüz Sabahattin Ali şarkıları Selim Öztürk’ün aranjörlüğünde Ferhat Göçer’le yeniden hayat buluyor! “Sabahattin Ali Aldırma Gönül” isimli tek kişilik gösterisiyle çok beğenilen ve böylece tiyatro oyunculuğuna adım atan Ferhat Göçer, sahnede seslendirdiği en özel Sabahattin Ali şarkılarını bir albümle taçlandırdı.

Poll Production etiketiyle hem fiziki hem de dijital olarak tüm müzik marketlerdeki ve dijital platformlardaki yerini alan “Sabahattin Ali Şarkıları” albümünün yepyeni düzenlemelerini başarılı müzik adamı Selim Öztürk yaptı.

“Aldırma Gönül”, “Geçmiyor Günler”, “Dağlar”, “Ben Gene Sana Vurgunum”, “Melankoli”, “Çocuklar Gibi”, “Yetmez Mi”, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, “Göklerde Kartal Gibiydim” ve “Leylim Ley” gibi en özel 10 Sabahattin Ali şarkısının yer aldığı albümde, 4 şarkının bestesi Ferhat Göçer tarafından yeniden yapıldı.

Albümün çıkış şarkısı olarak belirlenen “Aldırma Gönül” şarkısına çekilen performans klibi önümüzdeki günlerde tüm sosyal medya platformlarındaki yerini alacak.