Gökcan Sanlıman “Kır Zincilerini” ile dansa davet ediyor!

Pop – rock müziğin başarılı temsilcilerinden Gökcan Sanlıman, konserlerine devam ederken stüdyoda da nefes almadan çalışıyor. Arka arkaya yayınlamak üzere 3 şarkı hazırlayan Sanlıman, güncellediği soundu ve şarkı seçimleri ile dikkat çekiyor.

Gökcan Sanlıman, bu üçlemeden ilk olarak ters köşe bir cover olan “Kır Zincirlerini”yi Bayhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımladı. Şarkı çıktığı hafta listelerdeki yerini de aldı.

Tarkan’ın ikonik şarkılarından biri olan, sözü ve bestesi de sanatçıya ait “Kır Zincirlerini”nin Gökcan Sanlıman versiyonunun düzenlemesini İskender Paydaş ile genç müzisyen Kaan Yavuz yaptı. Şarkının kayıtları ve tüm hazırlığı Paydaş’ın Bodrum ve İstanbul’daki stüdyolarında gerçekleşti. Yeni nesil “Kır Zincirlerini”, bestelerini ender olarak paylaşan ve titizliği ile bilenen Tarkan’dan da beğeni aldı. Gökcan’da “Değerli şarkını bana emanet ettiğin için sonsuz teşekkür ederim. Benim için anlamı tarif edilemez, umarım layık olabilmişimdir.” diyerek Tarkan’a teşekkürlerini iletti.

Performanslarına devam ediyor!

Gökcan Sanlıman, Live From Fest’ler ile Türkiye ve Avrupa turnesine devam ederken, her cumartesi bir klasik olan Nişantaşı Zihni’de de ekibiyle sahnedeki yerini alıyor. Eğlenceli ve dinamik performanslara imza atan Gökcan, yeni şarkılarını da canlı olarak konserlerinde müzikseverler ile paylaşıyor.

Sanatçı, Tarkan’ın ardından 2024 Ocak ve Şubat’ta yayınlayacağı Teoman ve Şehrazat imzalı sürpriz şarkılarıyla yeni yılı karşılayacak.

Gökcan Sanlıman – Kır Zincirlerini

Seninle son gecemiz bu
Bu son sevişmemiz belki de
Bırak alev alsın bedenin
Hissettiğin gibi ol bu gece, bu gece

Tüm oyunları oynayalım sırayla
Günaha bulanalım biteviye
Sus konuşma, hiç soru sorma
Sırlarımı keşfet bu gece, bu gece

Kır zincirlerini gel
Aşka kanalım seninle
Yum gözlerini
Soluksuz uçalım göklerde

Bu gece, bu gece…

Söz – Müzik: Tarkan