Gökcan Sanlıman “Kırmızı Balık” ile şaşırtacak!

Pop – rock türünde başarılı çalışmalara imza atan müzisyen Gökcan Sanlıman, 2022’de yayımladığı ve müzikal değişiminin sinyallerini verdiği “Electroluxe” albümünün ardından yeni teklisi “Kırmızı Balık” ile tüm dikkatleri üzerine topluyor.

7’den 77’ye hepimizin bildiği, klasikleşen çocuk şarkısını bambaşka bir forma dönüştüren sanatçı, elektronik dans altyapısıyla “Kırmızı Balık”ı dans pistlerine taşıyor.

İdari prodüktörlüğünü Teoman’ın, düzenlemesini Armageddon’un (Orkun Tunç) üstlendiği şarkının video klibi için baştan sona yenilenen Gökcan, Ahmet Can Tekin’in yönetmenliğinde, Avrupa’da sanatın kalbinin attığı ve atmosferinin uğuruna inandığı şehir Berlin’de kamera karşısına geçti. 1 yıldır Muay Thai dersleri de alan şarkıcı, imajını tepeden tırnağa yeniledi. İddialı ve cesur sahneleriyle yılın en çok dikkat çeken kliplerinden birine imza atan Gökcan’a ünlü model Lotus Sutra eşlik etti.

Gökcan Sanlıman, yeni şarkısını ve radikal değişimini “Bir şarkı olarak ‘Kırmızı Balık’ kariyerimde yeni bir bakış açısını temsil ediyor. Son zamanlarda seksi ve eğlenceli parçalar daha çok ilgi alanımda. Müzik ve eğlence sektörüne yaklaşımım değişti. Romantik tarafımı bir süre geride bırakıp kendimi yenilemek istedim. ‘Kırmızı Balık’ da bu senaryo için çok uygun.” sözleriyle ifade ediyor.

“Kırmızı Balık” Bayhan Müzik & Hokus Pokus iş birliğiyle tüm dijital platformlarda!