Gökhan Özen “Başka”

Türk Pop Müziği’nin başarılı ismi Gökhan Özen, yeni albümünü tamamladı. 16 şarkıdan oluşan albümün ilk konseri 29 Ekim’de gerçekleştirilecek. Yeni şarkılarını ilk kez sevenleriyle paylaşacak olmanın mutluluk ve heyecanını yaşayan Gökhan Özen, “Bir Türk genci olarak 29 Ekim gibi anlamlı bir günde, yeni şarkılarımı söylemek çok gurur verici” dedi.

Sezen Aksu, Şehrazat, Nazan Öncel, Ahmet Selçuk İlkan gibi müzik dünyasının dev isimlerinin dışında kendi sözü ve müziklerine imza attığı 16 şarkıyı seslendiren sanatçı, “Gökhan Özen Başka” adını verdiği bu albüm ile 10 yıllık profesyonel müzik kariyerini zirveye taşıyor. Müzikalitesinde, her zaman başarısını koruyan Gökhan Özen, yeni albümünün hit şarkılarını, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Bağdat Caddesi’nde vereceği konserde tanıtacak.

Gökhan Özen, yeni albümünde Sezen Aksu’nun Hrant Dink için yazdığı “Güvercin” şarkısını da seslendiriyor. Bu şarkıyı Sezen Aksu, yorumuna ve müzisyenliğine güvendiği Gökhan Özen’e emanet etti ve şarkının duygu dolu yorumu Minik Serçe’yi son derece mutlu etti.