Gökhan Türkmen “Lafügüzaf”

Gökhan Türkmen, 2018 yılının sonbahar ayında çıkaracağı yeni albüm öncesi “Lafügüzaf” ismini verdiği yeni şarkısını dinleyiciler ile buluşturuyor. Sanatçının duru ve içe dokunan hissiyatı ile dinleyiciyi ilk etapta yakalayan şarkısı “Lafügüzaf”ın sözleri Ozan Turgut’a, müziği ise Gökhan Türkmen’e ait…

Prodüktörlüğünü Bora Uzer’in üstlendiği şarkının, vokalin ve gitarın ön planda olduğu ve bunun üzerine inşa edilen aranjesinde Bora Uzer’in yanı sıra GTband’in tüm üyelerinin de payı var.

“Lafügüzaf”, klasik bir Gökhan Türkmen şarkısı olması ile birlikte şarkının soundu ve altyapısı da yine Batı ögeleri taşımakta.

“Lafügüzaf”ın klibi Damla Yolaç yönetmenliğinde ve Arınç Arısoy görüntü yönetmenliğinde Yalova Tersanesi’nde çekildi. Klipte Gökhan Türkmen’e yakın dört arkadaşı eşlik etti.

Gökhan Türkmen’in “Lafügüzaf” isimli teklisi GTR Müzik etiketi ile 16 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yerini aldı, klibi ise 19 Şubat’ta tüm müzik kanalları ve GTR Müzik Youtube kanalında müzikseverler ile buluşuyor.