Müjdemi İsterim Orijinal Film Müzikleri

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği yeni film “Müjdemi İsterim”, heyecan dolu öyküsü ve oyuncu kadrosuyla olduğu kadar merak uyandıran müzikleriyle de ses getirdi! Özgür Buldum, Aytaç Bayladı ve Oğuz Yılmaz’ın müziklerine imza attığı “Müjdemi İsterim (Orijinal Film Müzikleri)” albümü TMC MÜZİK etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı!

Müzikleri hazırlarken de eğlenen müzisyenler, filmle ilgili düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Bir insan aynı sahneye en fazla kaç kez gülebilir? Biz üç müzisyen, birlikte ve ayrı ayrı çalıştığımız sahnelere onlarca kez güldük. Üstüne sinemada izleyip bir daha güldük. Toplum olarak gülmeye en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde ilaç gibi bir komedi, parçası olmaktan gurur duyduğunuz bir film. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

Filmin başrollerinde Ahmet Kural ve Ecem Erkek yer alırken, ikiliye Mehmet Özgür, İlker Aksum, Bestemsu Özdemir, Hakan Bilgin, İştar Gökseven, Lale Başar, Hakan Dinçkol ve Levent Özdilek eşlik ediyor.

Senaryosunu Olcay Onur Kaya’nın kaleme aldığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın yaptığı neşe dolu komedi filmi “Müjdemi İsterim”, filmseverler tarafından beğeniyle izleniyor. Sezonunun en iddialı yerli yapımlarından biri olan film, üzerlerine atılan cinayeti çözmek için mecburen işbirliği yapmak zorunda kalan ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin eğlenceli hikayesini anlatıyor.

Oğuz Yılmaz, Aytaç Bayladı ve Özgür Buldum’a ait 18 parçadan oluşan “Müjdemi İsterim (Orijinal Film Müzikleri)” film müzikleri albümünü tüm dijital platformlarda dinleyebilirsiniz.