Kubat “Ben Nasıl”

Türk fantezi ve arabesk müziğin efsane ismi Emrah, 40. sanat yılını büyük bir sürprizle kutlamaya devam ediyor. Sanatçının müzikal kariyerine olan katkıları ve unutulmaz şarkıları, birbirinden ünlü sanatçıların katkılarıyla hazırlanan özel bir albümle taçlandırılacak. “40. Yıl” adıyla hazırlanan albümün yeni çıkışı Türk Halk Müziği’nin sevilen isimlerinden Kubat’ın seslendirdiği “Ben Nasıl” adlı şarkı ile devam ediyor.

Şükrü Kekevi’nin sözlerini yazdığı ve Emrah tarafından bestelenen “Ben Nasıl” Kubat’ın kendine özgü yorumuyla birleştiriyor. Şarkının sözleri ve Kubat’ın etkileyici sesi dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi sunuyor.

“40. Yıl” albümü, efsanevi şarkıcının müzikal mirasını, tarzını ve unutulmaz sesini, kemikleşmiş hayranlarına bir hediye niteliğinde sunulurken, yeni nesli de Emrah şarkılarıyla tanıştırmış olacak. Dinleyicileri çok bekletmeden, sırasıyla şarkıları dijital platformlara yükleyecek olan Seyhan Müzik, hem CD hem de LP formatlarında da albümü satışa sunarak, tüm müzik arşivcilerinin de gönlünü yapmış olacak.

Kubat – Ben Nasıl

Bu gün bir başka
Hüzünlerde yüreğim
Bir başka arıyor
Ellerini ellerim

Nerdeyim neredeyim
Yıkılmış bir haldeyim
Bağlanmış ayaklarım
Çözülmez ki geleyim

Yollarıma dizilmişler
Beni bende bitirmişler
Canıma çok çektirmişler
Beni bende bitirmişler

Ben nasıl, ben nasıl
Ben nasıl güleyim
Vur hançeri vur sineme
Vur beni de öleyim

Söz: Şükrü Kekevi
Müzik: Emrah