maNga “We Could Be The Same”

Eurovision heyecanı tırmanırken Eurovision şarkımız piyasada! “We Could Be The Same”in Türkiye, Belçika ve İsveç’te yapılan 3 değişik versiyonu, 2 yepyeni remixi, Avrupa çapında beğeni toplayan video klibi hepsi bu single CD’de, Eurovision Şarkı Yarışması’ndan hemen önce müzik mağazalarında!

Ülkemizi bu yıl Norveç’in başkenti Oslo’da düzenlenecek 55. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek maNga, “We Could Be The Same” isimli single’ını yayımlıyor. Aylardır tüm Türkiye’nin hakkında en çok konuştuğu şarkı olan ve yarışmanın iddialı şarkılarından biri olarak gösterilen “We Could Be The Same” daha önce hiçbir yasal dijital satış noktasında ya da fiziki bir üründe yer almadı.

Başta maNga hayranları ve Eurovision takipçileri olmak üzere her yaştan müziksever tarafından merakla beklenen single CD’nin içinde şarkının İstanbul, Belçika ve İsveç’te yapılan 3 değişik versiyonunun yanısıra, Gooseflesh tarafından yapılan ve henüz hiçbir yerde duyulmayan iki de remiksi yer alıyor. Ulaş Pakkan ve Volkan Akaalp’ten oluşan Gooseflesh, yurtdışında Fischerspooner, Eva Simons, Medina gibi sanatçılara yaptıkları remikslerle tanınıyor.

Şarkının başarılı yönetmen Gürcan Keltek tarafından çekilen ve müzik televizyonlarının favorisi olan video klibi de mpeg formatında CD’nin içinde yer alıyor.

Kapak tasarımı Los Angeles’ta film ve TV pazarlama alanında faaliyet gösteren Iconisus’ta sanat yönetmeni olarak yıllardır çalışmakta olan başarılı tasarımcı Erdem Yücel tarafından yapılan “We Could Be The Same”, 2010 yılının en büyük müzik olayını her zaman hatırlamak isteyen müzikseverler için tam vaktinde piyasada !

Geçen yıl yayımladıkları “Şehr-i Hüzün” adlı albümleriyle “Yılın Albümü”, “Yılın Grubu”, “Yılın Şarkısı”, “Yılın Klibi”, “En İyi Sahne Performansı” dallarında neredeyse alınmadık ödül bırakmayan maNga’nın, GRGDN Müzik etiketiyle piyasaya çıkan bu yepyeni ürününün büyük ilgiyle karşılanması bekleniyor.