Pamuk Pars Röportajı!

“Azılı Bela” ve “Salla Salla” şarkılarıyla ses getiren, “Aşk Bu Ya” isimli yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturan Pamuk Pars yeni şarkısını ve projelerini Mine Ayman’a anlattı…

Müzik kariyerine ilk ne zaman ve nasıl başlamıştın? Müzik eğitimin oldu mu?

Müzik kariyerime 2017 yılında Yıldız Tilbe imzalı “Azılı Bela” cover şarkımla başladım. Konservatuar mezunuyum, ayrıca müzik eğitimimi birçok deneyimli hocadan şan dersi alarak tamamladım.

“Aşk Bu Ya” adlı şarkını anlatır mısın, sana nasıl ulaştı?

“Aşk Bu Ya” şarkımı ilk dinlediğimde latin bir şarkı izlenimi verdi ve beni heyecanlandırdı. Ben de hemen bu şarkıyı projelendirip sunmak istedim açıkçası.

Şarkıyı aynı zamanda çocuk sesinle de söyledin, bu fikir nasıl ortaya çıktı ve tepkiler nasıl?

Şarkıda aslında çocuk sesi yoktu. Ekip arkadaşlarımızla ortak bir karar verip bu şekilde hazırladık ve akım haline getirmek istedik. Şarkı çıktığı andan itibaren en çok çocuklarımızın hoşuna gitti. Geri dönüşler şu an mükemmel. Birçok Tiktok hesabında viral olmuş durumdayız.

“Aşk Bu Ya”nın eğlenceli klibi yayında, klip çekimin nasıl geçti, yönetmen kim ve nerde çekildi? Dans dersi aldın mı klip için?

Klip çekimlerinde çok eğlendik. Dansçı arkadaşlarımla bol bol dans edip, bu güzel enerjiyi klibi izleyenlere de yansıttığımızı düşünüyoruz. Bundan önce “Salla Salla” klibimi de çeken yönetmen Enes Bilal Taşçı’yla çalıştık. Platoda çekimlerimizi gerçekleştirdik. Klip öncesi dans ekibimizle çok prova yaptım. Benim de dans eğitimim var. Klibimde sesimin yanı sıra dansım da çok ses getirdi diyebilirim.

Bundan sonra sırada yine eğlenceli bir şarkı mı olacak, müzik kariyerine nasıl devam etmeyi düşünüyorsun?

Bu üçüncü çalışmam. Bundan sonra da üretmeye, beni sevenleri müziksiz bırakmamaya devam edeceğim. Bunun üzerine çalışıyoruz. Farklı bir işte gelebilir, sürpriz olarak kalsın şimdilik 🙂

Sahne yapıyor musun ya da televizyon için özel bir show düşünüyor musun?

Sahne alıyorum hatta yarın Marmaris’te bir sahne gerçekleştireceğim. Televizyonda yaptığım ve katıldığım devam eden projeler var. Teklifler çok fazla, değerlendiriyorum şu an.

Fenomen olarak da çok takip ediliyorsun, bu alanda çalışmalar yapmaya devam edecek misin? Sosyal medya ile ilgili yeni planların neler?

Aslına bakarsanız yaptığım herşey viral oluyor. Kendi hesaplarımda güncel olarak dans showları ve hergün ekip arkadaşlarımla videolar çekip atıyorum. Canlı yayınlarım oluyor, kitlemle eğlenceli videolarımı buluşturuyorum. Sosyal medya hesaplarımda çok aktifim, takip edip bu güzel çalışmalarımı görebilirsiniz.

Kariyerine bundan sonra nasıl devam etmeyi planlıyorsun, müzik dışında başka projelerin de olacak mı?

Hem TV sektöründe hem de müzik sektöründe çalışmalarımız son hız devam etmekte. Yaza kadar 2 şarkım daha sizlerle olacak deyip, sizler aracılığıyla sevenlerime müjde vermek isterim.

Röportaj: Mine Ayman