Seda Sayan “Benim Seni Görmem Lazım”

Son dönemde müzik çalışmalarına ağırlık veren Seda Sayan hayranlarından gelen yoğun istek üzerine stüdyoya girdi ve bir arabesk klasiği olan “Benim Seni Görmem Lazım”ı yorumladı. Büyük ilgi gören şarkı kısa sürede sosyal medyada popüler oldu…

Eşi Çağlar Ökten ile “Manidar” ve Alahattin Ergün ile “Gör Bak” adlı şarkıları seslendiren Seda Sayan hayranlarından gelen “Daha çok müzik” isteğine kayıtsız kalmadı ve stüdyoya girdi. Bugüne dek birçok farklı ismin seslendirdiği arabesk klasiği “Benim Seni Görmem Lazım”ı yeniden yorumladı. Seda Sayan’ın kendine özgü tarzıyla bambaşka bir havaya soktuğu şarkı kısa sürede sosyal medyada binlerce paylaşımda kullanıldı.

Herkesin ezbere eşlik ettiği, Arabesk ruhunu sonuna kadar hissettiren “Benim Seni Görmem Lazım” Seda Sayan’ın güçlü yorumuyla dinleyenleri duygudan duyguya taşıyor. Anılarla dolu geçmişe götürürken hüznün tam ortasında bırakıveriyor. Prodüktörlüğünü Tolga Aykut’un yaptığı, sözü Burak Tunç’a, müziği Enver Yılmaz’a, düzenlemesi Alper Atakan’a ait olan “Benim Seni Görmem Lazım” Seda Sayan’ın sesiyle farklı bir anlam kazanıyor.

Mahzen Media’dan çıkan şarkı 4K çözünürlüğündeki klibi ve Seda Sayan’ın görüntülerdeki güzelliğiyle de büyük övgü alıyor. “Üretime devam” diyen Seda Sayan bir sonraki şarkısı için çoktan stüdyoya girdi!

Seda Sayan – Benim Seni Görmem Lazım

Kapanmıyor derin yaram
Benim seni görmem lazım
Çıldırmış gibiyim inan
Benim seni görmem lazım

Yerimde duramıyorum
Kendimi tutamıyorum
Silip de atamıyorum
Benim seni görmem lazım

Daralıyor bu yüreğim,
Gel kesiliyor nefesim,
Çok çaresiz bir haldeyim,
Benim seni görmem lazım

Söz: Burak Tunç
Müzik: Enver Yılmaz