Seda Yüksel’den “Kalbim”

2020 yılında yayınladığı “Senin Adın Aşk” isimli çıkış şarkısıyla profesyonel müzik hayatına adımını atan Seda Yüksel “Denizde Akşam”, “İyikim Benim (Akustik)” ve “Kum Taneleri” şarkılarının ardından üretimlerine devam ediyor…

Söz ve müziği Alex Tataryan imzalı “Kalbim” şarkısının prodüktörlüğünü Genco Arı üstlendi. Alex Tataryan ve Ozan Akman’ın yönetmenliğini üstlendiği ve çekimleri 12 saat süre klibinde Seda Yüksel, sıkça yer verilen kalp figürüyle sevgisizliğe olan sitemini güçlü bir ifade ile sergiliyor.

Şarkısıyla ilgili Yüksal: “Kalbim sevginin mumla aranır hale geldiği şu dünyada, yalnızlığı ile serzenişte bulunan, ‘ışık saçmak için yanabilirim’ diyen, sevgisizliği kabul edemeyen bir kadının hikâyesi. Sevgi, her şeyi karşısına alacak kadar güçlü bir duygu. En zor zamanlarımızın en güzel çıkış yolu. Özlediğiniz, alışamadığınız, sizi nefessiz bırakan, kıyamadığınız, üzmediğiniz tek şey sevgi olsun dilerim. Çünkü her koşulda ihtiyacımız olan sevgi, insanları birbirlerine yakınlaştıran görünmez bir bağdır.” İfadelerini kullandı.

“Kalbim” Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital müzik platformlarında!