Onur Cuma’nın ilk albümü “Renöve”

Medya sektörü için yaptığı besteler ve söylediği jingle’lar ile kulaklarımızın yakından tanıdığı Onur Cuma, yapımcılığını Murat Badem’in üstlendiği, Happy Jingles etiketiyle çıkan 13 şarkılık ilk albümü “Renöve” ile tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Medya sektöründe yıllardır ezbere söylediğimiz pek çok jingle’ın, televizyon ve reklam müziklerinin bestecisi olan Onur Cuma, ilk solo albüm çalışması olan “Renöve”yi yayınlamanın heyecanını yaşıyor.

Hacettepe Devlet Konservatuarı’nda eğitim gördükten sonra İstanbul’a yerleşen ve birçok ünlü ulusal ve uluslararası kurumun reklam ve kurumsal müziklerine imza atan, TRT’nin 50. yıl müziği başta olmak üzere 70’den fazla ülkede müziğini yaptığı programlar yayınlanan ve bu projelerle ödüller alan Onur Cuma, popüler müzik dünyasında da artık yerini aldı.

Albümde yer alan 13 şarkının söz, beste ve aranjeleri Onur Cuma imzası taşıyor. Çıkış şarkısı olarak albümün dikkat çeken şarkılarında olan ve sözlerini Murat Badem’le birlikte yazdıkları “Kamyon” seçildi ve bu şarkının klibi çok yakında dijital platformlardaki yerini alacak.