Sinan Akçıl’dan bomba açıklamalar!

Sinan Akçıl, Number1 Türk Fm’de Kadir Çetin’e konuk oldu. Kuşadası Sunset Beach’ten gerçekleşen yayında Sinan Akçıl bombaları patlattı.

Çok özel itiraflarda bulunan Sinan Akçıl “Geçtiğimiz günlerde fanlardan bir mesaj aldım girdim baktım, Ferhat Göçer beni Twitter’dan engellemiş. Sanırım eski eşimle bana düğünde yaşattığı yakışıksız olayın polemiği yüzünden. Güldüm geçtim kendisine. Aralarında kariyeri adına çok önemli hit şarkıların da olduğu 7, 8 şarkı veren bir adamı engellemesi çocukça bir hareket gibi geldi bana ama canı sağolsun. Zaten ben takip etmiyormuşum, merak ettiğim bir kişi değil.”

“Demet Akalın’a şarkı yaptım Okan Kurt her gün bu şarkıyı dinliyor arabada en yüksek sesle, Okan şarkı kokusunu çok iyi alır. Tam bir yaz hiti, hadi ismini de verelim şarkının adı -Her Yerde Çalıyor-“

“Tembellik yapmazsa ki tembel bir kadın değildir, söyleyecek. ikimiz de çok yoğunuz bu dönem, stüdyoya giremedik. Ona dedim ki Temmuz sonuna kadar okuman lazım. Demet’e özel yazıldı, başkası söylesin istemem ama şarkıyı elimde zor tutuyorum!

Kadir Çetin’in “Hande Yener ile hala dargın mısınız?” sorusuna yanıt veren şarkıcı, “Hande Yener ile ortak bir arkadaşımız vasıtası ile selamlaştık, Hande’yi severim.” dedi.

Kadir Çetin’in bazı sanatçıların sadece club ve beachlerde çıktığını söylemesi üzerine Akçıl, “Ben daha çok halk konseri veriyorum, en son İzmir, İstanbul, Kağıthane ve Trabzon’da rekor kıran konserlere imza attık bu konserlerin toplam seyircisi 150 bini aşkındı. Yaz boyunca da halk konserlerimiz büyük bir coşkuyla devam ediyor.” açıklamasında bulundu.

Kuşadası’ndan gerçekleşen yayında Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ile ilgili de açıklamada bulundu: “Türk siyasetinde yıllarca kendine önemli yer bulacak genç, dinamik ve değerli bir isim. Hizmet anlamında Kuşadası 5 Bodrum 0!”