Soner Arıca’dan yeni şarkı “Kamyon”

Soner Arıca söz ve müziği Sezgin Gezgin’e ait olan “Kamyon” isimli yeni single çalışması ile müzikseverlerle buluşuyor. Şarkının duygusu korunarak, güncel trap soundunda düzenlenen orijinal versiyonda aranjör olarak Miraç Kutlu’nun, akustik versiyonda ise Sezgin Gezgin’in imzası var.

“Kamyon”un video klibi Soner Arıca’nın proje tasarımı ile Murat Tuncel’in görüntü yönetmenliğinde şarkının duygusunu en doğru anlatan düşük pozlama hızı tekniği kullanılarak çekildi. Çekimler; Suitel Bosphorus Hotel’de, 2mizbiz Stüdyo’da, Nişantaşı, Karaköy, Eminönü, Balat sokaklarında yapıldı. Soner Arıca’yı kapak fotoğrafı için Murat Tuncel fotoğrafladı. Sanatçı, projenin imaj fotoğrafları için moda fotoğrafçısı Metin Bakırkaya’nın objektifine poz verdi.

Soner Arıca yeni single’ını şu sözlerle anlatıyor: “Kamyon’u ilk dinlediğimde kendimi bir romanın içinde gibi hissettim ve o filmi izledim. Sonra da o romanı yorumlamak istedim. Şarkıdaki ‘Freni patlamış kamyon’ metaforu, birinin arkasından yaşadığı özlem duygusuyla kendini yollara vuran ve ne tarafa savrulacağından emin olmayan ruh hali, beni çok etkiledi. ‘Kamyon’ bugünden itibaren dinleyenlerin. Herkes kendi romanını yazıp, kendi filmini izleyecek.

“Kamyon” Arıca Müzik etiketiyle, 3.12.2021 Cuma günü tüm yasal dijital müzik platformları aracılığıyla müzikseverlerle buluştu.