Sufle “Kayboldum”

Son yıllarda yayınladıkları başarılı şarkılarla, kısa zamanda Türk Rock müziğinin en sevilen ve en gelecek vaat eden gruplarının başında gelen SUFLE, 2017 Mart ayında Avrupa Müzik markasıyla yayınladıkları “Pus” albümünün ardından şimdi de özel bir EP albümle müzikseverlerle buluşuyor.

İlk stüdyo albümlerindeki şarkılarla büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve yayınlandığı dizilerde çok ses getiren şarkılarının ardından şimdi de “Kayboldum” ile yaza damga vurmaya hazırlanıyor.

EP albüme ismini veren “Kayboldum”un sözleri ve müziği grup elemanlarından Göksu Taşçeviren ve Mustafa Atik’e ait. Ama en önemlisi, bu şarkıda Sufle’ye yine Türk Rock müziğinin en yetenekli yeni isimlerinden Gökcan Sanlıman’ın eşlik ediyor olması.

Geçtiğimiz günlerde Yenikapı’da gerçekleştirilen İstanbul Gençlik Festivali’nde sahne alan Sufle ve Gökcan Sanlıman, yaz döneminde de kendi turneleri içerisinde bazı tarihlerde birlikte aynı sahneyi paylaşmaya hazırlanıyor.

EP albümde hem “orijinal” hem de “piyano akustik” versiyonu ile yer alan diğer şarkı ise “Kalsana Bu Gece”.

Kapak tasarımında yer alan resim grubun solisti Göksu Taşçeviren’in babası Fehim Taşçeviren’e ait. Kapaktaki gözler “Kayboldum” şarkısına atıfta bulunarak “Gözlerini aç! Kaybolma!” diyor.