Sultan Tulay “Seninle”

“Sultan Tulay On Stage” cover çalışmaları ile 2021 sonunda müzik sektörüne giriş yapan ve büyük beğeni toplayan Sultan Tulay son şarkısı “Seninle” ile bu kez yepyeni bir çalışma ile karşımızda!

“Perişanım Şimdi”, “Büklüm Büklüm” ve “Yekte” ile çokça ses getiren sanatçının tüm çalışmalarının altında yapımcı kimliği ile Erkan Güleryüz imzası yer almakta.

Son teklisi “Seninle”nin söz ve müziği Sultan’ın abisi olan Engin Tulay’a ait olup, tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Studio Kiwi’de kaydı alınan şarkının düzenlemesi “Sultan Tulay On Stage” projesindeki tüm coverlarda olduğu gibi yine Soner Kıvanç’a ait.

Şarkının hikayesi 1990 yılına dayanmakta. Biten bir aşkın ardından yaşanan biraz sitemkâr ama bir taraftan da tatlı isyankar duyguları içinde barındıran şarkı, uzun seneler hayat bulmak için bugünleri beklemiş.

Şarkının klibinde ise yönetmen koltuğunda Erkan Güleryüz ve görüntü yönetmenliğinde Soner Kıvanç yer aldı.

Mucizelerin ansızın geldiğine inanan sanatçı, senelerce özel sektörde mühendis olarak çalışmış ve ani bir kararla içindeki müzik aşkının yükselen sesine kulak verip profesyonel müzik hayatına adım atmıştır.