Tan Taşçı’dan yeni şarkı “Dön Geri”

Tan Taşçı’nın dokuzuncu stüdyo albümü “Sende de Benden Var”ın yeni teklisi “Dön Geri” TCTVL etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Türk müzik endüstrisinde birçok hit şarkıya imza atan, konserleri ile çok konuşulan söz yazarı, besteci ve yorumcu Tan Taşçı, farklı projelerinin yanı sıra albüm şarkılarını da yayınlamaya devam ediyor. Söz ve bestesi Tan Taşçı’ya düzenlemesi Olcay Demirci’ye ait olan “Dön Geri”, aşktaki kabullenişi anlatan sözleri, 90’ların efsanevi düzenlemelerine göz kırpan soundu ile Tan Taşçı’nın unutulmaz balladları arasında yerini almaya hazırlanıyor. “Dön Geri”nin teaserı yayınlandığı andan itibaren milyonlarca kez izlendi.

Bodrum’da kamera karşısına geçti!

Sanatçı “Dön Geri”nin video klibi için İzzet Başlak yönetmenliğinde Bodrum’da kamera karşısına geçti. Uzun zaman sonra Tan Taşçı’yı izleyeceğimiz video da sanatçı yine doğa ile iç içe bir performansa imza attı. Klibin çekimleri Bodrum – Milas yolu üzerindeki farklı göçmen kuşlara ev sahipliği yapan ve flamingoların da uğrak yeri olan alanda gerçekleşti.

Tan Taşçı, yeni şarkılarının ilk canlı performanslarını da 4 – 5 Mayıs 2024 Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava konserlerinde yapacak.

Tan Taşçı – Dön Geri

Aşktan olduk, baştan öldük
Kaç yıl oldu bambaşka insanlar olduk
Hep zamanlara böldük ömrümüzü, dön
Hiç sıkılmadım beklemekten

İnsan er geç öğrenirmiş
Zor olan çok sevilirmiş
Niye dertlere koyduk ömrümüzü, dön
Hiç sıkılmadım seni sevmekten

Dön geri
Bu sefer olduğun gibi seveceğim seni
Ben hataları olan öylece sıradan biri
Değiştirmem, karışmam, başkalaştırmam seni
Çok geç öğrendim sevmeyi, dön

Söz – Müzik: Tan Taşçı