Tuğkan “Her Yanım Yangın”

Genç sanatçı Tuğkan’ın yeni parçası “Her Yanım Yangın” 25 Ağustos’ta yayında. “Kusura Bakma” şarkısı ile büyük bir ivme yakalayarak dikkatleri üzerine toplayan Tuğkan bu şarkıda da duygularımızı harekete geçirmeyi başarıyor. Dinlerken anılarınız, hatıralarınız canlanıp karşınızda belirecek. Melodileri ve akustik gitarı ile sizi derinlere sürükleyen sanatçıya bir de klarnet eşlik ediyor.

Prodüktör koltuğunda “Eskimiş Senelere” şarkısı ile bildiğimiz Türkçe R&B-Hip Hop sanatçılarından olan Aspova var. Sözlerini Mert Ceylan (Worry)’nin yazdığı parça Masta JAM Music stüdyosunda kaydedilmiş ve Masta JAM etiketi ile yayınlanıyor. Şarkının miixi Alper Gemici, masteringi ise Evren Arkman’a ait. Radyolarda da sıkça duyacağımız ve eşlik etmeden duramayacağımız “Her Yanım Yangın” parçası hem yerel basında hem sosyal medyada adından söz ettirecek.

“Bu defa farklı bir edebiyat ile karşınızdayım. Omuzlarında bir aşkın yükünü taşıyan herkes bu şarkıda kendinden bir şeyler bulacak. Benim en sevdiğim kısmı ise – Bu hasretin sebebi olmalı yar – Mert Ceylan yazdı ben söyledim.”

Tuğkan – Her Yanım Yangın

Bi sokak bi anılarım bi de sen
Bu tuzaktayım farkedilemeden
Nasıl geçer aklımı yemeden
Sabır Allahım sabır ver

Duygularım gerçeği defeder
Bitti dedirtir bak bu sefer
Haketmeden aldığın o zafer
Sana armağanım bu güller

Acın benim acımı solladı
Hayır dedim yerin hiç dolmadı
Bu hasretin sebebi olmalı
Yar

Yaram derin yerini sormadın
Yeter dedim gözün hiç doymadı
Ölüm gelir umrunda olmadı
Yar

İçimde tuttuklarımın yükleri
Omuzuma kaldı
Yüreğim dargın, her yanım yangın
Bi sigara daha söner sanarım
Ruhum nefes aldı
Yaramı sardım,
Her yanım yangım alev alev

Söz – Müzik: Worry, Tuğkan