Tunahan feat. Batuhan “Kıl Oldum Abi”

90’ların hit olmuş şarkılarını, günümüzün yeni yeteneklerine yeniden okutup bitmeyen o ruhu daha uzun yıllar yaşatmak isteyen ünlü menajer Alpay Aydın, ilk çalışmayı müzikseverlerle buluşturdu.

ILS VİSİON etiketiyle yayınlanan Alpay Aydın projesinin ilk şarkısı süper star Tarkan’ın “Kıl Oldum Abi” isimli şarkısı oldu.

Tarkan şarkısını Almanya’da yaşayan iki kardeş Batuhan ve Tunahan yeniden yorumladılar. Başarılı kardeşler sadece “Kıl Oldum Abi” eseri için birlikte bir şarkıda olduklarını vurgularken bu şarkıdan sonra tek olarak yollarına devam edeceklerini dile getirdiler.

Söz Alpay Aydın, müzik Tarkan Tevetoğlu imzası taşıyan “Kıl Oldum Abi” isimli eserin aranjör koltuğunda Baran Etik otururken, klip çalışması Sapanca’da düğün eğlencesi konseptiyle yine Baran Etik yönetmenliğinde gerçekleştirildi.

Tarkan gibi büyük bir starın seslendirdiği eseri yeniden okumanın ve sunmanın büyük cesaret olduğunu dile getiren Batuhan ve Tunahan kardeşler “Biz her şeye açığız tepkide, övgüde müzik dünyasının vazgeçilmezi ama biz eminiz ki bizi ilk Tarkan hayranları kabullenecek” dediler.