Volga Tamöz “Tam 90’dan”

90’lı yıllardan günümüze imzasını atmış 11 dev isim unutulmayan 11 hit şarkısını Volga Tamöz’ün tam 90’dan albümü için yeni düzenlemeleri ile tekrar yorumladı.

20 yıldır Ajda Pekkan, Hande Yener, Sinan Akçıl, Bengü, Sibel Can, Burcu Güneş gibi Türkiye’nin en önemli sanatçılarının albümlerinde müzik direktörlüğü ve aranjörlük yapan Volga Tamöz “Tam 90’dan” adını verdiği ilk albümünü Poll Production – Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasa çıkardı.

Stüdyo çalışması 1 yıl süren Tam 90’dan albümünde albüm sıralamasıyla Ferda Anıl Yarkın “Sonuna Kadar”, Demet Sağıroğlu “Kınalı Bebek”, İzel “Hasretim”, Mustafa Sandal “Kalmadı” (Benim Aşka İnancım Kalmadı), Serdar Ortaç “Karabiberim”, Burak Kut “Benimle Oynama”, Metin Arolat “Dert Değil”, Yonca Evcimik “Bandıra Bandıra”, Mansur Ark “Sana Demedim mi”, Tayfun “Hadi Yine İyisin”, Sibel Alaş “Fem” gibi unutulmaz eserler 90’lı yıllardan günümüze imzasını atmış 11 önemli yorumcu tarafından yeniden yorumlandı.

Sayısız hit çıkardığı aranjeleriyle müzik dünyasında tarzını ve farklılığını her zaman hissettirmiş olan Volga Tamöz’ün Tam 90’dan adını verdiği albümünde tüm şarkıların kayıtları yeniden yapıldı. Albümdeki tüm şarkılarının Volga Tamöz imzası taşıyan günümüz sounlarına uyarlanan yeni aranjeleri ve 11 sanatçının albümdeki yeni yorumları 90’lı yılların anlamlı enerjisini yeniden fark ettirecek cinsten. Tam 90’dan albümü için 11 dev isim ve Volga Tamöz, Selim Akar’ın marka ve kreatif danışmanlığında Tayfun Çetinkaya’nın objektifine poz verdi. 90’ların eğlenceli pozitif olgusunun işlendiği fotoğraf çekimleri eğlenceli kareleriyle şimdiden çok konuşulacak.

Sonuna Kadar
Volga Tamöz feat. Ferda Anıl Yarkın
Kınalı Bebek
Volga Tamöz feat. Demet Sağıroğlu
Hasretim
Volga Tamöz feat. İzel
Kalmadı
Volga Tamöz feat. Mustafa Sandal
Karabiberim
Volga Tamöz feat. Serdar Ortaç
Benimle Oynama
Volga Tamöz feat. Burak Kut
Dert Değil
Volga Tamöz feat. Metin Arolat
Bandıra Bandıra
Volga Tamöz feat. Yonca Evcimik
Sana Demedim Mi
Volga Tamöz feat. Mansur Ark
Hadi Yine İyisin
Volga Tamöz feat. Tayfun
Fem
Volga Tamöz feat. Sibel Alaş