Youtube Fenomeni Bilal Sonses’ten yeni single!

Müzikseverlerin yakından tanıdığı Youtube fenomeni Bilal Sonses’in yeni klibi “İki Kelime” görücüye çıktı. Youtube’da 200 bin aboneye ve toplamda 70 milyon izlenme rakamına sahip olan Bilal Sonses’in, söz ve müziği kendisine ait “İki Kelime” şarkısı Febyo Taşel tarafından aranje edildi. Şarkının Beykoz Ormanı’nda terk edilmiş bir köşkte çekilen klibinin yönetmenliğini ise İmre Haydaroğlu üstlendi. Yayınladığı müzik videolarıyla geniş bir hayran kitlesine hitap eden Bilal Sonses, DMC Genel Müdürü Samsun Demir tarafından keşfedildi.

“BU ŞARKI İNSANA YANINDAKİNİ BİLE ÖZLETİR”

Bilal Sonses, single çalışmasıyla ilgili duygularını “İnternet üzerinden belli bir dinleyici kitlesine ulaştıktan sonra beni dinleyen insanların artık benden profesyonel bir adım beklediklerini fark ettim. Aslında beni en çok cesaretlendiren etken onların bana olan desteği ve güveniydi. Single teklifi ise yapımcımız Samsun Demir’in beni Youtube üzerinden keşfetmesiyle oluştu. Sonrasında ekipçe çok güzel bir projeye imza attık. Dinleyicilerimden çok güzel tepkiler aldım ve bu beni daha profesyonel işler yapıp, daha geniş kitlelere ulaşmak için cesaretlendirdi” cümleleriyle ifade etti.

Sonses, “İki Kelime aslında içinde birçok duygu barındıran ve her insana farklı hisler uyandırabilecek bir şarkı, kimisine yanındaki insanı bile özletebilir. Beni dinleyenler hep “sanki beni düşünüp yazmışsın” diyerek kendilerine yakın görüyorlar. Sanırım en büyük etken aynı duyguları paylaşıyor olmamız” şeklinde konuştu.