Zerrin Özer’den bambaşka bir şarkı “Basit Numaralar”

Kariyerinin 48. yılını kutlayan usta sanatçı Zerrin Özer, yepyeni teklisi “Basit Numaralar” ile sevenlerini yeniden selamlıyor.

Bugüne kadar söylediği şarkılarla herkesin hayatına dokunup, iz bırakan Türk Pop Müziği’nin en güçlü kadın seslerinden biri olmasının yanı sıra 80’lerin başından beri çok oktavlı yorumu ve hit parçalarıyla da pop müziğine damgasını vurdu. Müzikal yolculuğunun pop, geleneksel motifler, türküler, arabesk pop, caz gibi birçok noktada kesiştiği Zerrin Özer, şimdi de yeni tarzıyla Mustafa Arapoğlu imzalı, hem sevenlerinin hem de Z kuşağının beğeneceği şarkılarla iz bırakmaya geliyor. “Basit Numaralar”ın şekerleme tadında bir eser olacağını söyleyen usta sanatçı, yine gönüllere taht kuracak.

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan eserin söz ve müzikleri Mustafa Arapoğlu’na ait. Genel koordinatörlük görevini Selim Seven’in üstlendiği eserin düzenlemelerinde Mustafa Arapoğlu ve Mili B, miks ve mastering işlemlerinde ise Engin Ersoy imzası bulunuyor. Klip yönetmeni koltuğunda ise Erkan Nas oturuyor.

Zerrin Özer – Basit Numaralar

Geceler haram oldu bak bu aralar
Daha da kanmam basit o numaralar
Seni unuttum kapandı yaralar
Özlersen arama kapalı kapılar

Beni unuttuğunu söylerdin ya
Hani başkasını görmezdin ya
Gitsem bir daha geri dönmezdin ya
Bu aşkın uğruna ölmezdin ya

Yanar yanar yürek uğruna aşkım
Yalan yalan çoktan sınırı aştın
Aman aman aman bu sabır taştı
Zaman zaman zaman özlersin aşkı

Geceler haram oldu bak bu aralar
Daha da kanmam basit o numaralar
Seni unuttum kapandı yaralar
Özlersen arama kapalı kapılar

Söz – Müzik: Mustafa Arapoğlu