Zerrin Özer’den özlenen slow “Yamalı Yüreğim”

“Basit Numaralar” ve “Külfet” şarkıları ile büyük beğeni toplayan Zerrin Özer, bu kez güçlü sesiyle hayat verdiği duygusal şarkısı ile ağlatmaya geliyor: “Yamalı Yüreğim”

Dinlenme rekorları kıran, tüm müzik listelerinde zirveye yerleşen iki hit şarkıdan sonra “Yamalı Yüreğim” yazın ardından sonbahar rüzgarları estirecek, hafif tempolu pop sound’uyla adeta sizi unutamadığınız o aşka götürecek. Söylediği her tarzda iz bırakan duayen sanatçı, sevenlerinin yanı sıra Z kuşağını da yakalayarak yine müzik listelerini alt üst etmeye geliyor.

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının söz ve müzikleri Mustafa Arapoğlu’na ait. Genel koordinatörlük görevini Selim Seven’in üstlendiği şarkının düzenlemelerinde Mustafa Arapoğlu ve Mili B, tonemaster işlemlerinde ise Engin Ersoy ve Kerem Demir imzası bulunuyor. Kemanda İstanbul Strings, gitarda Soyhan Şenyaylar, ud, cümbüşte Fatih Doğaner, piyanoda Milli B bulunuyor. Klibin yönetmen koltuğunda ise Enes Bilal Taşçı otururken, kurgu Bedirhan Sivri, senaryo Özlem Bölükbaşı’na ait.

Zerrin Özer – Yamalı Yüreğim

Daha kalmadı hiç mecalim
Yüreğim yanar da taş kalbim
Ama yok aşkın ihtimali
Bizi ayıran bu kader zalim

Sessiz sessiz ağlar kalbim
Ama yoktu günahın
Ezdin geçtin senden çok çektim
Üstüne ahın

Yüreğimin her yanı yamalı
Yaraları olmadı saralı
Sana koca ömrümü adadım
Son kurşunu kalbime dayadım

Sevdim mezarımı kazanı
Yüreğimi acılara basanı
Resmini duvarıma asarım da
Bu kalbim senden yaralı

Söz – Müzik: Mustafa Arapoğlu