Zeynep Talu & Burak Erkul “Kıyamam Sana”

Söz yazarı Zeynep Talu ve müzisyen Burak Erkul geçtiğimiz yıl yayınladıkları “Sensiz Yıllarda” isimli çalışmalarının gördüğü ilginin ardından sözleri Zeynep Talu’ya, müziği Leman Sam’a, düzenlemesi Burak Erkul’a ait olan “Kıyamam Sana” isimli yeni single çalışmalarını müzikseverlerle buluşuyorlar.

İlk olarak Leman Sam’ın 1992 yılında yayınlanan “Ayak Sesleri” isimli albümünde seslendirdiği “Kıyamam Sana” isimli şarkısını Zeynep Talu, Burak Erkul’un akustik düzenlemesiyle yorumladı. Talu’ya piyanoda Burak Erkul’un, kemanda Semihcan Çelikel’in eşlik ettiği şarkının mix – mastering’i Arın Baykurt tarafından hazırlandı.

Kapak ve imaj fotoğrafları için yönetmen Gökhan Özdemir’in objektifine poz veren ikilinin, kapak tasarımı Ramazan Oğuz tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan “Kıyamam Sana”nın yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Hakan Eren, proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman üstlendi. Şarkının video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde, Karaköy sokaklarında ve Balat’ta Pianto Coffee’de çekildi.

Zeynep Talu feat. Burak Erkul – Kıyamam Sana

Bir gün anlayacaksın
Neden sessizce gittiğimi
Senden vazgeçmek uğruna
Nasıl bir savaş verdiğimi

Mevsim kış olur hani
Bir yudum güneş bulamazsın
Sonsuz uçurumlardaki
Çiçeklere dokunamazsın

Her sabah bir sayfa daha
Eksilip gidiyor ömrümden
Gönlümün yıkıntılarında
Can çekişiyor umutlarım

Ellerimde acılar ellerini tutamam
Kıyamam kıyamam sana
Yollarımda ayaz var yaklaşma yollarıma
Kıyamam kıyamam sana
Karanlık gecelerime ortak edemem seni
Kıyamam kıyamam sana

Söz: Zeynep Talu
Müzik: Leman Sam