Ragıb Narin “Leyla”

Türk Pop Müziği’nin genç ve en üretken seslerinden Ragıb Narin yepyeni teklisi “Leyla”yı Pasion Turca etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımladı.

Ragıb Narin’in, 2019 yılından bu yana dinleyici ile paylaştığı “Sevda Çiçeği”, “Gecekondu”, “Mavi”, “Gel Diyemem”, “Menekşem”, “Mucize”, “Vur Beni”, “Narin Narin”, “Yok”, “Yok Yok”, “Yarınım Ol”, “Yaz” ve sosyal medyada Uzunmakarna olarak tanınan sosyal medya fenomeni, şarkıcı ve oyuncu Özgür Balakar ile düet yaptığı “Harbi”nin ardından yayınladığı ondördüncü teklisi “Leyla” Pasion Turca etiketi ile müzikseverlerle buluştu.

Ragıb Narin yeni şarkısı hakkında, “Leyla ismi benim için ulaşamadığımız sevgiliyi temsil ediyor. Leyla aslında bir metafor. Uzun zamandır içimde biriktirdiklerimi bu şarkı ile ortaya döktüm. Birçok insanın hayatında kavuşamadığı bir aşkı vardır. Şarkı içinde hem hüznü hem de melodik yapısı ile mutluluğu barındırıyor. Bir yanıyla da umut dolu bir şarkı çünkü sevdiğimize ulaşamasak da hayat devam ediyor.” diyor.

“Leyla” şarkısının söz ve müziği Ragıb Narin, aranjesi Kerem Akdağ, mix ve mastering ise Adham Farid’a ait. Klibin yönetmeni ise Gökhan Özdemir’in imzasını taşıyor.

Ragıb Narin – Leyla

Geceleri beni söndür
Ya da döndür dönsün dünyam
Aşk değil benimkisi öldüm,
Çöle döndüm, bitsin bu rüya

Aldım başımı giderim
Yaşına bakmam gözünün bir daha
Açtım gözümü baktım yüzüne
Dedim bu kız bi rüya

Onun adı Leyla leyla
Aklım yine onda
Yanıyoruz eyvah kaldık yarı yolda

Aşk mı bizi yoruyor
Ya da gülmeyen kara bahtın kederi mi
Gitmedi mi hoşuna,
Al benden de o kadar
Aşkım yine gelecekler,
Bizi üzecekler ve de gülecekler yüzüne
Gitmesin gücüne serdim kalbimi önüne

Aklım başıma gelir sen varsan eğer,
Saldım acılarımı
Döndüm yar kapına tonla keder,
Sardın yaralımı
Baktım da yok,
Senden başkası çok sordum kadere
Bana zor delil verdi,
Sana zor bela geldim

Söz – Müzik: Ragıb Narin