Ziynet Sali’den “Belalım Benim”

Ziynet Sali, Arabesk müziğin efsanevi isimlerinden Emrah’ın 40. sanat yılını kutlamak amacıyla hazırlanan özel albümde “Belalım Benim” adlı şarkıyı seslendirerek Emrah’ın mirasına anlamlı bir katkıda bulunuyor!

Şükrü Kekevi’nin sözlerini yazdığı ve Emrah tarafından bestelenen “Belalım Benim” Emrah’ın duygusal ve içten müziğini Ziynet Sali’nin kendine özgü yorumuyla birleştiriyor. Şarkının duygu yüklü sözleri ve Ziynet Sali’nin etkileyici sesi dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi sunuyor.

Müzikseverlerin yakından tanıdığı ve çok sevdiği Ata Demirer, Aynur Aydın, Berkay, Betül Demir, Cem Belevi, Derya Bedavacı, Emre Kaya, Hüşnü Şenlendirici, Kubat, Linet, Ziynet Sali, Sevcan Orhan, Lara ve Deniz Seki de Emrah’ın unutulmaz eserlerine muhteşem yorumlarıyla yeniden hayat verdiler.

Emrah’ın 40. sanat yılına özel hazırlanan saygı albümü, Türk arabesk müziğinin iz bırakan isminin mirasını yaşatmak ve ona olan saygıyı ifade etmek adına önemli bir adım olarak müzik sektöründe uzun yıllar konuşulacak.

Ziynet Sali – Belalım Benim

Yoluna çıkmaya cesaretim yok
Her halin yolumdan döndürür beni
Söyle bir bakmaya cesaretim yok
Rüzgarın alevsiz.. söndürür beni

Nasıl etsem bir yolunu bulamıyorum
Seni bir başkasından soramıyorum
Ne yapsam içimden atamıyorum
Aşkın hasretinden öldürür beni

Belalım benim, belalım benim
Ah bu gönlüme helalim benim
Kurtulamam derdinden, günahlarından
Günahları boynuma vebalim benim

Çaresiz kalmışım çıkar yolum yok
Sensiz yaşamaya hiç umudum yok
Derdine düşmüşüm dertsiz günüm yok
Hasret uzağında öldürür beni

Söz: Şükrü Kekevi
Müzik: Emrah