Alper Erözer’den “SEV”

Türkiye’nin genç starı Alper Erözer, yaratıcı müzikal çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. “Sev” adlı şarkısıyla başlayan şarkı maratonuyla, hayranlarına sürprizlerle dolu bir müzik yolculuğu vaat ediyor. Kendine özgü söz ve müzik tarzıyla dikkat çeken Erözer, yeni şarkısında da dinleyicilerine farklı bir deneyim sunuyor. Şarkının aranjesi Tawwana ve Alphan Kurtoglu imzasını taşırken, müzik direktörlüğü ve süpervisörlüğünü Don Weezy yaptı.

Şarkının klip yönetmenliğini başarılı yönetmen Fatih Tandoğan üstlendi. Klibin kurgu ve montajında Alper Erözer ve Fatih Tandoğan işbirliği yaparak etkileyici bir görsel şölen oluşturdu. Klibin oyuncu kadrosunda ise ünlü Oda Dans ekibi ve castlar da yer aldı.

Alper Erözer müzikal yeteneklerini ve yaratıcılığını “SEV” şarkısıyla bir kez daha kanıtlarken, gelecek aylarda yayınlayacağı yeni şarkılarla da hayranlarını şaşırtmaya devam edecek. Müzikseverler, Alper Erözer’in sosyal medya hesaplarını takip ederek ve dijital müzik platformlarında yayınlanacak olan yeni şarkılarını dinleyerek, onun müzikal yolculuğuna tanıklık edebilirler.

Alper Erözer, müzikseverlerle buluşturduğu “Sev” şarkısıyla, hayranlarının beklentilerini karşılamak için heyecan verici bir müzik maratonuna başlıyor. Şarkı sözleri ve melodisiyle dinleyicileri etkileyen Alper Erözer, müzik dünyasında genç star olarak adından söz ettirmeye devam ediyor.

Alper Erözer – Sev

Seveceksen böyle sev hep içten
Anlamadım kimleysen
Kayboldun birden
Sev sev sev sen beni yine
Sev sev sev sensiz yapamam ben
ben ben
ben ben ben

Sev
Sev
Sev

Sensiz yapamam ben
Sensiz yapamam ben

Tek görüşte aşk bitirir beni
Ve de kalbimin içinde biriktiririm ben
Seni göremezsem

Aşkın beni bitirirse onun için savaşırım gerekirse
Aşkım senin nefesinde

Senin nefesinde onun için savaşarım gerekirse
Aşkım senin nefesinde

Sev sev sev sen beni yine
Sev sev sev sensiz yapmam ben
ben ben
ben ben ben
Sev
sev
Sev

Sensiz yapamam ben
Sensiz yapamam ben

Söz – Müzik: Alper Erözer