İsa Özkocaman’dan “Sevmeden de Yaşanmaz”a sürpriz versiyon!

İsa Özkocaman 2020 senesi Nisan ayında yayınlamış olduğu “Sevmeden de Yaşanmaz” isimli teklisiyle tüm dikkatleri üstüne çekmişti. Yayınlandığı günden itibaren binlerce çalma listesine girmiş ve devamlı artan bir ivme ile yeni dinleyenlerine ulaştı.

Şarkının 1 milyon dinlenmeyi aşması durumunda sürpriz bir versiyon yapacağını duyuran İsa Özkocaman, verdiği sözü yerine getirdi ve Garaj Müzik etiketiyle 16 Aralık Cuma tüm dijital dünyada yayınlıyor.

Dinleyicilerine “loop versiyon” olarak adlandırdığı şarkının yeni versiyonunu sunuyor. Versiyondaki bütün sesler tek bir gitardan çıkıyor ve dinleyenlere farklı bir deneyim sunuyor.

Orijinal versiyonda olmayan bazı melodiler ve düzenlemeler ile şarkıda ki duygunun çok daha fazla kendini gösterdiğini, şarkıyı yıllardır dinleyenler için yeni duygular barındırdığını söyleyebiliriz.

Kendini tekrar etmeyi sevmeyen, devamlı yeni ve heyecan verici projeler yapmayı hedefleyen genç sanatçı, bu projesiyle de sevilen hit şarkısına yeni bir soluk getirmiş gibi duruyor.